Team

Nasz Team

Michał Mirota

Założyciel CPI
Trener piłkarski i personalny EMS

Trener przygotowania motorycznego w klubach ekstraklasy, I ligii oraz grupach młodzieżowych piłki nożnej, trener personalny oraz certyfikowany trener EMS.

Uczestnik wielu szkoleń przygotowania motorycznego i treningu funkcjonalnego. Interesuje się przede wszystkim piłką nożną, ale również kulturystyką, sztukami walki, nurkowaniem i spadochroniarstwem.

Przebyte kursy i szkolenia: Kurs trenera UEFA B kurs Elite Performance Institute level 1, Najnowsze trendy i metody w procesie Treningu Funkcjonalnego i Przygotowania Motorycznego, Nowoczesny Trening Motoryczny w grach zespołowych, Szkolenie z zakresu treningu sensomotoryki.

Piotr Małachowski

dietetyka

Piotr Małachowski

Trener

Wicemistrz Polski w kulturystyce , instruktor technik treningowych oraz specjalista dietetyki i suplementacji sportowej.

Wykładowca z zakresu treningu siłowego i rekreacji ruchowej w akademii S4.

Alicja Małachowska

ikona ems

Alicja Małachowska

Trener

Międzynarodowa licencja Trenera EMS.
Pasjonatka zdrowego stylu życia, sportów sylwetkowych i fitness. Od dziecka związana ze sportem
Jakub Cesarek

ikona piłka

Jakub Cesarek

Trener

Trener przygotowania motorycznego piłki nożnej oraz pasjonat boksu.
Od młodych lat związany z tymi dyscyplinami. Występował w takich klubach jak Polonia Warszawa, Legia Warszawa, Bytovia Bytów, Dolcan Ząbki, Olimpia Zambrów, Wigry Suwałki, Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
Grzegorz Kurek

ikona ems

Grzegorz Kurek

Trener

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny, trener siatkówki.
Od 10 lat związany z siatkówką, a aktualnie współpracuje z 2 ligowym klubem siatkarskim.

W sezonie 2019/2020 odbył staż trenera przygotowania motorycznegow klubie siatkarskim GKS Katowice (ekstraklasa męska). W dalszym ciągu czynny sportowiec, co daje mu możliwość poglądu pracy z obu stron boiska.