Team

Nasz Team

Michał Mirota

Założyciel CPI
Trener piłkarski i personalny EMS

Trener przygotowania motorycznego w klubach ekstraklasy, I ligii oraz grupach młodzieżowych piłki nożnej, trener personalny oraz certyfikowany trener EMS.

Uczestnik wielu szkoleń przygotowania motorycznego i treningu funkcjonalnego. Interesuje się przede wszystkim piłką nożną, ale również kulturystyką, sztukami walki, nurkowaniem i spadochroniarstwem.

Przebyte kursy i szkolenia: Kurs trenera UEFA B kurs Elite Performance Institute level 1, Najnowsze trendy i metody w procesie Treningu Funkcjonalnego i Przygotowania Motorycznego, Nowoczesny Trening Motoryczny w grach zespołowych, Szkolenie z zakresu treningu sensomotoryki.

Anna Owczarek

sztuki walki

Anna Owczarek

Instruktor personalny

Od 13 lat związana z Wołomińskim Klubem Karate Shorin-Ryu, należącym do Polskiej Uni Shorin-Ryu Karate Kobudo. Posiadaczka 2Dan.

Wielokrotna Mistrzyni i Vice Mistrzyni Polski, a także Mistrzyni Pucharu Świata-Tokyo 2017. Uczestniczka wielu staży i seminariów krajowych jak i zagranicznych. Oprócz karate uczę się Kobudo, czyli sztuki walki z użyciem rożnych broni np. kija, nunchaku, sai, tonf itp.

Ciężka praca uczy systematyczności, cierpliwości i wytrwałości – ta myśl towarzyszy jej w pracy nad sobą i z podopiecznymi.

 

 

Piotr Małachowski

dietetyka

Piotr Małachowski

Trener

Wicemistrz Polski w kulturystyce , instruktor technik treningowych oraz specjalista dietetyki i suplementacji sportowej.

Wykładowca z zakresu treningu siłowego i rekreacji ruchowej w akademii S4.

Sebastian Biały

Boks

Sebastian Biały

Trener

Od 1992 roku związany ze sportami walki: Kung Fu Wing Tsun, Ju Jitsu Kodokan Shin Ryu, boks, MMA, Brasilian Jiu Jitsu.

Zdobył kilka brązowych medali w regionalnych mistrzostwach Śląska w grapplingu, certyfikowany cutman MMA, certyfikowany trener Blackroll, trener personalny, instruktor samoobrony.

Od 25 lat ochroniarz osobisty. Od kilku lat ochroniarz i trener Adama „Nergala” Darskiego.

 

 

Maciej Lewandowski

ikona ems

Maciej Lewandowski

Trener EMS

Od dziecka związany ze sportem. Jego największa pasja to piłka nożna. Reprezentant Mazowsza w piłce nożnej. Wychowanek klubu Gwardii Warszawa. Obecnie gra w 4-ligowym KS Piaseczno.
Marcin Smoliński

ikona piłka

Marcin Smoliński

Zawodowy piłkarz i trener

Występował w takich klubach jak Legia Warszawa (Mistrzostwo i Puchar Polski), ŁKS Łódź , Olimpia Grudziądz, znicz Pruszków.

Dyplomowany trener UEFA, współzałożyciel AKADEMII TECHNIKI PIŁKARSKIEJ (ATP). Zainteresowania – sport w każdym wydaniu.

Paweł Zarzeczny

Dietetyk sportowy

Z wykształcenia dietetyk i trener piłki nożnej. Na co dzień pomaga piłkarzom, sportowcom, osobom aktywnym uzyskać optymalną formę poprzez odpowiednie odżywianie i suplementację.

Współpracuje między innymi z zawodnikami młodzieżowych reprezentacji Polski w piłce nożnej, ekstraklasy, I, II i III ligi, a także drużyn juniorskich.

Specjalizuje się w profesjonalnej opiece z zakresu dietetyki i suplementacji
oraz poradnictwie żywieniowymy piłkarzy, sportowców, osób aktywnych
fizycznie.

Michał Trzaskoma

ikona fizojteriapia

Michał Trzaskoma

Fizjoterapeuta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie kierunek Fizjoterapia.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas staży w szpitalach, przychodniach czy Carolina Medical Center. To pozwala mu na kompleksowe podejście do pacjenta.

Wspomaga również odpowiedni rozwój młodych zawodników trenujących w Akademii piłkarskiej Legii Warszawa. Fizjoterapeuta Legii Warszawa i Reprezentacji Polski U21.